Stroje damskie
Akcesoria
Wegańskie Mydełka
Stroje na Saunę
Strój na saunę BEMBEA
Proponujemy Ci dwuczęściowy strój posiadający stanik w formie luźnej koszulki oraz spódniczkę wiązaną z jednej strony, aby była funkcjonalna w użytkowaniu. Ten zestaw jest najluźniejszy i daje poczucie lekkości, tak jak byś nie miała niczego na sobie. Polecany między innymi dla sauna mistrzyń. Dzięki wysokiej jakości materiału, z którego jest wykonany (100% bawełna) - doskonale przepuszcza powietrze. Dostępny w kolorze białym lub écru. W zestawie otrzymasz od nas bawełniany estetyczny woreczek na bieliznę.

STANIK
Jest to stanik w formie luźnej koszulki. Biustonosz ten jest najluźniejszy i daje poczucie lekkości, tak jakbyś nie miała niczego na sobie.

SPÓDNICZKA
Luźna, wiązaną z jednej strony, aby była funkcjonalna w użytkowaniu.
Przejdź do sklepu
Strój na saunę ASILI
Proponujemy Ci dwuczęściowy strój posiadający biustonosz bez ramiączek oraz spódniczkę wiązaną z jednej strony, aby była funkcjonalna w użytkowaniu. Stanik na plecach posiada gumkę, która reguluje szerokość. Miseczki nie są usztywnione, tak by Twoje piersi mogły odpocząć po całym dniu. Z przodu wiązany w stylową bawełnianą kokardę, która dodaje subtelności i kobiecości. Ten zestaw polecany jest w szczególności szczupłym Paniom, które mają niewielki biust. Dzięki wysokiej jakości materiału, z którego jest wykonany (100% bawełna) - doskonale przepuszcza powietrze. Dostępny w kolorze białym lub écru. W zestawie otrzymasz od nas bawełniany estetyczny woreczek na bieliznę.

STANIK
Bez ramiączek. Na plecach posiada gumkę w bawełnianym tunelu, która reguluje szerokość.

SPÓDNICZKA
Luźna, wiązaną z jednej strony, aby była funkcjonalna w użytkowaniu.
Przejdź do sklepu
Strój na saunę ALMASI
Strój ten jest odpowiedni dla pewnych siebie kobiet, które są świadome swojego piękna. Zaprojektowaliśmy dla Ciebie dwuczęściowy zestaw, Komplet ten polecany jest w szczególności Paniom, które mogą pochwalić się dorodnym biustem. Dzięki wysokiej jakości materiału, z którego jest wykonany (100% bawełna), doskonale przepuszcza powietrze. Dostępny w dwóch kolorach - białym lub écru. W zestawie otrzymasz od nas bawełniany, estetyczny woreczek na bieliznę.

STANIK
Jest to stanik posiadający biustonosz bez ramiączek, wkładany przez głowę, z delikatnymi sznureczkami, związanymi w luźną kokardę przy biuście lub na szyi oraz spódniczkę wiązaną z jednej strony, aby była funkcjonalna w użytkowaniu. Stanik na plecach posiada gumkę w bawełnianym tunelu, która reguluje szerokość.

SPÓDNICZKA
Luźna, wiązaną z jednej strony, aby była funkcjonalna w użytkowaniu.
Przejdź do sklepu
Strój na saunę SAFI
Ten strój jest zaprojektowany dla Pań z obfitym biustem, ale jednocześnie ładnie się układa na małych i jędrnych piersiach. Jeśli pewnie czujesz się w strojach podkreślających Twoje kształty to Safi jest dla Ciebie. Proponujemy Ci dwuczęściowy strój podkreślający Twoje atuty. Bielizna wykonana jest z wysokiej jakości materiału (100% bawełna), dzięki czemu doskonale przepuszcza powietrze, a Twoje ciało swobodnie oddycha. Dostępny w kolorze białym lub ecru. W zestawie otrzymasz od nas bawełniany estetyczny woreczek na bieliznę.

STANIK
W zestawie znajdziesz biustonosz bez ramiączek wkładany przez głowę, z delikatnym ozdobnym tunelem między miseczkami oraz spódniczkę wiązaną z jednej strony. Dzięki tunelowi, możesz ustawić wielkość miseczki, tak by idealnie otulała twój biust. Stanik na plecach posiada GUMKI w bawełnianych tunelach, które automatycznie regulują obwód.

SPÓDNICZKA
Luźna, wiązaną z jednej strony, aby była funkcjonalna w użytkowaniu.
Przejdź do sklepu
Newsletter
Otrzymuj na bieżąco najnowsze informacje na temat marki Yeye - najświeższe promocje, nowości produktowe, a także informacje o wydarzeniach!
Obserwuj także nasze profile w social media: