O nas
YEYE powstało z myślą o kobietach, które chcą czuć się komfortowo nawet w wilgotnej przestrzeni jaką jest saunarium.  

Nieważne, ile masz lat, jakiej jesteś narodowości oraz jaką masz sylwetkę, dzięki YEYE poczujesz się swobodnie nawet w dusznej saunie. Od zawsze wiadomo, że regularne wizyty w saunarium wpływają pozytywnie na skórę i pomagają skutecznie redukować stres i zmęczenie. Dla wielu Pań problem nagości jest jednak na tyle krępujący, że rezygnują z wizyty w tym miejscu. 

Dzięki YEYE będziesz chętnie korzystać z sauny, nasze stroje zapewnią Ci komfort korzystania oraz zadbają o Twoją wygodę, funkcjonalność i naturę.

Angelika Olsza - wyrafinowana pasjonatka życia, mody i wygody, pomysłodawczyni, a także twarz marki - z dumą powtarza:

Zapomnij o nagości lub zwijającym się ręczniku, poczuj się szczęśliwa i wyzwolona! Załóż piękny dwuczęściowy schludny strój przystosowany specjalnie do saunowych warunków i zachwyć wszystkich swoją sensualnością.
Zobacz nasze wideo promujące
Wyświetl
Zobacz making of z sesji
Wyświetl
YEYE w języku suahili oznacza
ONA
Sauna
Sauna wpływa oczyszczająco nie tylko na skórę twarzy, ale również na całe nasze ciało. Razem z potem usuwane są toksyny i różnego rodzaju zanieczyszczenia. Proces oczyszczania wzmacniają nerki, które pod wpływem ciepła w saunie szybciej usuwają produkty przemiany materii. Wiele kobiet zapewne ucieszy fakt, że sauna pomaga też w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową. Sprzyja temu pobudzenie przemiany materii w wyniku ciepła i przyspieszonego krążenia krwi. W tym dziale przedstawiamy produkty, które są bezpieczne w użytku podczas wizyt w saunariach.
Newsletter
Otrzymuj na bieżąco najnowsze informacje na temat marki Yeye - najświeższe promocje, nowości produktowe, a także informacje o wydarzeniach!
Obserwuj także nasze profile w social media: