Stworzyliśmy, opatentowaliśmy i oddajemy w Twoje ręce
pierwszy na świecie strój na saunę
Produkty YEYE
STRÓJ NA SAUNĘ
WEGAŃSKIE MYDEŁKA
AKCESORIA
Najczęściej zadawane pytania
Czyli to, co warto wiedzieć o produktach YEYE
Z czego wykonane są stroje na saunę?
+
Nasze stroje wykonane są z najwyższej jakości bawełny, która pozwala w zdrowy sposób korzystać z uroków sauny. Nasza skóra swobodnie oddycha, a miejsca, które wstydzimy się pokazywać są subtelnie zakryte.
Czy stroje Yeye są zgodne z zasadami saunowania?
+
TAK. W saunie powinno się zażywać kąpieli nago. Ale wiele kobiet siedzi w ręcznikach lub pareo. Jest to spowodowane wstydem. Nasz strój jest w 100% naturalny i jest substytutem właśnie pareo czy ręcznika. Baaaa, wręcz jest praktyczniejszy, gdyż pozwala swobodnie odsłonić prawie całe ciało, aby oddychało, a zakrywa jedynie intymne miejsca.
Co wchodzi w skład kompletu?
+
Komplet – spódniczka + biustonosz – pakowane są w praktyczny 100% bawełniany woreczek, który możesz wykorzystać jako „niezbędnik” w trakcie saunowania.
Jak dobrać rozmiar?
+
Dostępna jest tabela rozmiarów. Jeżeli potrzebujesz aby biustonosz był w innym rozmiarze niż spódniczka, napisz do nas. Z miłą chęcią dobierzemy dla Ciebie Twój spersonalizowany komplet.
Czy materiał pozostanie taki sztywny?
+
Każdy stój należy wyprać przed pierwszym użycie. Bawełna, z której uszyty jest strój, po pierwszym/drugim praniu zmięknie. Jest to specyfika grubego, naturalnego materiału jaki zastosowaliśmy w naszych strojach.
Czy muszę odwiedzić saunę w stroju Adama i Ewy?
+
Przyjęło się, że w saunie kąpieli zażywa się nago. Nawet jeśli idziesz do niej prosto z basenu, strój kąpielowy nie jest odpowiednim ubiorem. Dlaczego? Jest sztuczny, przez co utrudnia regulowanie ciepła, a nawet może być przyczyną poważnych poparzeń! A co jeśli nie czujesz się komfortowo nago? Na szczęście jest bezpieczna alternatywa. Stroje Yeye są wygodne i, co najważniejsze, wykonane z naturalnej bawełny. W nich poczujesz się swobodnie i zamiast się krępować po prostu się zrelaksujesz.
Dajemy Ci swobodę
czerpania przyjemności
z saunowania
jednocześnie dbając o
wygodę, funkcjonalność
oraz naturę
Opinie
Jak mówią o nas nasi klienci
Produkt PETARDA.

- Klaudia Wiośniowska
Newsletter
Otrzymuj na bieżąco najnowsze informacje na temat marki Yeye - najświeższe promocje, nowości produktowe, a także informacje o wydarzeniach!
Obserwuj także nasze profile w social media: